Пряхін Олег Романович

Декан другого фармацевтичного факультету, Доцент

 

У 1970 році закінчив Дніпропетровський державний університет, за спеціальністю на фізичній хімії. У 1973 році закінчив аспірантуру Дніпропетровського державного університету. У 1974 році отримав кандидатську дисертацію. Тема його наукової роботи "Дослідження анодного окислення кадмію в концентрованих лужних розчинах". У тому ж році він був направлений молодим фахівцем до Запорізького державного медичного університету, де він спочатку працював асистентом (до 1987 року), а з 1987 р. – доцент кафедри фізичної та колоїдної хімії.

 

З 2003 р. був заступником декана фармацевтичного факультету, а з 2004 р. є деканом другого фармацевтичного факультету.

Досвід педагогічної роботи у вищих навчальних закладах становить 47 років.

 

НАВЧАЛЬНА І МЕТОДИЧНА РОБОТА

 

Він брав участь у створенні: робочої навчальної програми, тестів для комп'ютерного тестування, підготовки та проведення іспитів та комплексних довідкових робіт. Під час роботи у Запорізькому державному медичному університеті він співавтор 11 навчальних посібників з печаткою Міністерства освіти і науки та Міністерства охорони здоров'я України.

 

НАУКОВА РОБОТА

 

Пряхін О. Р. має на своєму рахунку понад 200 друкованих робіт, включаючи авторські свідоцтва та українські патенти. Він також брав участь у більш ніж 30 конференціях і був нагороджений президентом-ювілейною медаллю "20 років незалежності України". Олег Романович має три дипломи Міністерства охорони здоров'я.

 

ГРОМАДСЬКА РОБОТА

 

Пряхин О. Р. є членом трудового колективу Запорізького державного медичного університету, а також членом вченої ради університету, центральної методичної ради та циклічної методичної комісії з фізико-хімічних дисциплін.

dekanat-z.o@mail.ru
Пряхін Олег Романович