Рудакова Ольга Олександрівна

Старший лаборант

У 2013 році закінчила Мелітопольський державний педагогічний університет ім. Б. Хмельницького за спеціальністю "Практична психологія". Вона захистила диплом на тему: "Психологічні принципи вивчення генезису спілкування серед дітей у перші шість років життя".

З 2015 року навчається в Медичному коледжі Запорізького державного медичного університету, що спеціалізується на фармації.

З жовтня 2017 р. працює старшим лаборантом на кафедрі фізколоїдної хімії Запорізького державного медичного університету.

 

НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНА РОБОТА

 

Вона проводить підготовку обладнання та реагентів для практичних занять з таких дисциплін, як "Фізична та колоїдна хімія", "Медична хімія" та " Medical chemistry". Вона займається організацією, технічною підтримкою на кафедрі. Ольга Олександрівна допомагає вчителям у підготовці до практичних занять. Вона здійснює роботи, пов'язані з підготовкою та підтримкою навчальних аудиторій для навчального процесу, а також роботою з оновлення та розвитку навчально-методичних посібників. Вона сприяє створенню сприятливого психологічного клімату на кафедрі.

olya_rudakova360@ukr.net
Рудакова Ольга Олександрівна